Nauczyciele - Julia Mróz

Julia Mróz

Julia Mróz to studentka Akademii Muzycznej w Poznaniu na wydziale Jazzu i Muzyki Estradowej, oraz absolwentka Państwowej Szkoły Muzycznej II stopnia im. Fryderyka Chopina w Poznaniu. Jej wszechstronność artystyczna zaowocowała występami w różnorodnych programach telewizyjnych m. in. „Hit Hit Hurra", gdzie zachwyciła wykonaniem utworu „Purple Rain" Princa.

Niezwykły głos i charyzma zaowocowały udziałem w prestiżowych konkursach muzycznych, takich jak 10. jubileuszowa edycja programu „The Voice of Poland" czy „Szansa na Sukces", gdzie doszła da finału.

Jest laureatką licznych nagród, w tym Grand Prix na Festiwalu Piosenki Tarnowa Podgórne czy Festiwalu Piosenki Polskiej im. Janusza Kondratowicza Lubań 2022. Julia wystepowala także z Orkiestrą Reprezentacyjną Sił Powietrznych w Poznaniu jako solistka.

Aktualnie współpracuje z raperem Mezo, z którym regularnie koncertuje w całej Polsce.